Yeterli katılım sağlanması durumunda Altıparmak Capella Cafe’de, Mudanya Cafe Shot’ta ve Aktiffelsefe (Yeni Yüksektepe Kültür Derneği) Bursa Şubesi’nde yeni başlayanlar veya öğrenmek isteyenler için dersler düzenlenmektedir.

Dersler çoğunlukla hafta içi akşam saatlerinde yapılmakta ancak katılımcılardan gelecek taleplere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Oyunu öğrenmek çok kolay olduğu için ilköğretim öğrencilerinden yetişkinlere kadar herkes aynı sınıfta eğitim alabilmektedir. Orta seviye dersleri ise öğrencilerin oyundaki başarısına (seviyesine) göre oluşturulan sınıflarda verilecektir.

Oyun tanıtımı ücretsiz olarak Bursa’da dilediğiniz yerde yapılabilmektedir, haftada bir gün olarak planlanan ders programı toplamda 8 gün (16 saat) sürmektedir. En az 6 katılımcının ders almak istemesi durumunda firma, dernek veya topluluklara kendi salonlarında da kurs açılabilmektedir. Kursta anlatılacak tüm konuların yazılı olduğu Ders Programı için tıklayınız. Oyunu oynamak için gerekli olan tahta ve taş takımları BursaGO tarafından temin edilmektedir.

Kurs ve tanıtım organizasyonları için Egemen AKGÜL (0549 749 31 79) ile irtibata geçebilirsiniz.

Yukarıdaki ders programından bağımsız olarak dilendiği takdirde tüm seviyelerdeki go çalışmaları için en fazla 6 kişilik sınıflarda özel ders almak isteyenler TGOD Sertifikalı Go Eğitmeni Egemen Akgül ile iletişime geçebilirler.

—–

Her Cuma saat 20:00’da Altıparmak Capella Cafe’de sohbet ve oyun amaçlı olarak toplanan bir grubumuz da bulunmaktadır. Buradaki BursaGO üyeleri oyunun tanıtımını yaparak, kuralları öğretebilmektedir.

—–

Altıparmak CAPELLA Cafe

(Bilgi ve iletişim için: Egemen Akgül, Şenol Güneş, Mete Savacı)

[mapsmarker marker=”2″]

Adres: Altıparmak Bozkurt Cad. No:27 Bursa (Osmangazi Kaymakamlığı arkası)

Telefon: (0224) 220 40 84

—–

Coffee Shot Mudanya

(Bilgi ve iletişim için: Özlem Bayrak ve Başar Yegül)

[mapsmarker marker=”3″]

Adres: Mutareke Mah. Abidin Bey Sok. No:4 Mudanya / Bursa

Tel: 224 544 16 66